Nasze pierwsze kroki to brief, czyli precyzyjny audyt potrzeb i zamierzeń Klienta – identyfikujemy się z wyznaczonymi nam celami i wspólnie obieramy najlepszą drogę. W następnej kolejności przygotowujemy plan naszych dalszych działań i go realizujemy. Zamykamy projekt weryfikując efekty naszych działań oraz zadowolenie i satysfakcję Klienta. 

 

Stały kontakt, bieżący przepływ informacji, skrupulatność, terminowość oraz skuteczność, to nasze podstawowe zasady działania.

 

Przede wszystkim uważnie słuchamy. Wiemy, że niekiedy trudno słowami przekazać swoje zamierzenia, czy plany, staramy się zatem umożliwić Klientom jak najszersze pole do prezentacji swojej wizji i bacznie nastawiamy uszy i oczy na to, co przed nami kreuje. Następnie dzielnie stawiamy czoła każdemu kolejnemu wyzwaniu.

FAZY WSPÓŁPRACY

AUDYT

Przygotowując się do realizacji jakiegokolwiek zadania zaczynamy od briefu i rozpoznania potrzeb oraz obranych kierunków naszych Klientów. Tym samym wchodzimy w Wasze środowisko, zakładamy Wasze buty a nieraz i okulary, definiujemy Wasze cele do osiągnięcia, dzięki temu łatwo się z tymi celami identyfikujemy i obieramy wspólną drogę do sukcesu.

 

REALIZACJA

Kreślimy nasz plan działania, wspólnie go analizujemy i uzgadniamy, dopasowując w pełni do potrzeb Klienta.

Następnie skutecznie go realizujemy krok po kroku. Pilnujemy każdego styku etapów, firm, terminów. Jesteśmy w stałym kontakcie oraz na bieżąco koordynujemy i monitorujemy postęp prac, raportując go do Klienta.

ZAMKNIĘCIE

Każdy projekt, czy zadanie kończy się podsumowaniem oraz oceną w postaci satysfakcji Klienta. Reasumujemy nasze działania, analizujemy efekt. Po każdej realizacji wyciągamy wnioski i wdrażamy nowe rozwiązania, aby ciągle doskonalić nasza pracę. Satysfakcja naszych Klientów jest bowiem miarą naszego sukcesu.