NAF

NAF to skrót od "now and forever".

I taka ma być właśnie nasza współpraca. Znajdując się w sektorze projektowania, czy zarządzania, zaczynamy budować naszą relację biznesową, niekiedy pozostając i w prywatnych kontaktach, ponieważ nade wszystko, poza efektywnością naszych działań, zależy nam na pozytywnych, kulturalnych, błyskotliwych, serdecznych relacjach, które pozwolą nam przejść drogę od now do forever. Krok, za krokiem. Sukces, za sukcesem. Udana współpraca, za udaną współpracą.

MY

Głównie pracuję z żądnymi doświadczeń, wiedzy i pracy ludźmi. Moja praca jest często oparta na systemie zadaniowym. Współpracuję na stałe zarówno z biurami projektowymi, inspektorami, branżystami, producentami, dostawcami mebli oraz wyposażenia, jak i firmami specjalizującymi się w danej dziedzinie oraz z freelancerami. 

WSPÓŁPRACA

Na pozyskanie nowych osób do współpracy, zawsze jestem otwarta. Freelancer zawsze ma swobodę, jeśli chodzi o wybór zleceń, ustalania godzin pracy i przede wszystkim miejsca - pracuje we własnym biurze, mieszkaniu lub w każdym innym miejscu, które wyda mu się odpowiednie. Grunt, aby zadanie było wykonane :)

foto.jpg

JA

 

Mam na imię Marta. Stworzyłam NAF, które było moim marzeniem.

Wierzę tym samym, że dzięki mojej niezłomności, zaangażowaniu i poświęceniu oraz pracy w duchu wzajemnego szacunku, uda się nam spełnić i Twoje marzenia.

 

Ukończyłam Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Łódzkiej, obecnie rozpoczęłam przygodę z doktoratem. Przez kilka lat projektowałam wnętrza dla znajomych i rodziny, w międzyczasie pełniąc funkcję Project Managera. Pracowałam dla korporacji hotelowej, prywatnych inwestorów oraz generalnych wykonawców.