ARCHITEKTURA

To nasze tło. Niepodzielny przywódca, który nas prowadzi przez cały sektor, w którym się poruszamy.

Każdy projekt to indywidualne dzieło, które tworzymy razem z naszym Klientem. Czasem też z Jego współpracownikami, partnerami życiowymi, dziećmi, czy psami :) Nie boimy się wyzwań.

Nasze usługi architektoniczne znajdują się w obrębie sektora mieszkaniowego, hotelowego, biurowego oraz handlowego. Jesteśmy jednak zawsze gotowi na nowe wyzwania i otwarci na nowe horyzonty - jeśli masz pomysł na coś ciekawego - przyjdź do nas i stwórzmy to razem!

PROJEKTOWANIE

polega na zrozumieniu potrzeb Klienta i użytkownika tak, aby zoptymalizować możliwości oferowane przez dane miejsce, bez narzucania własnej wizji ale wspólne jej dostrzeżenie. Jesteśmy w pełni elastyczni, bez względu na wielkość projektu zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią drogę, do osiągnięcia celu. 

Jako architekci i PM koncentrujemy się na funkcjonalności projektu, walorach estetycznych oraz doborze odpowiednich rozwiązań technologicznych i materiałowych.

 

Praca w środowisku zabytkowym nie stanowi dla nas problemu, odnajdujemy się w historycznych realiach i tworzymy współgrającą z nimi przestrzeń. Kładziemy nacisk na tworzenie nowego w starym, tak aby tworzyły fascynujące połączenie.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI (PM)

to szczegółowa analiza, kontrola, w tym ewentualna weryfikacja założonego budżetu i harmonogramu, określenie zarówno słabych, jak i mocnych stron oraz ryzyk, które precyzyjnie definiujemy.

Zapoznajemy się ze szczegółami projektu, analizujemy wszystkie branże i staramy się odkryć każdy detal. Szukamy słabych oraz mocnych stron, które poddajemy kolejnej analizie, pozwalającej na optymalizację rozwiązań terminowych, budżetowych, materiałowych i technologicznych. Następnie przystępujemy do realizacji i koordynujemy inwestycję na każdym jej etapie. Oferujemy również wsparcie prawne w konstrukcji umów cywilno-prawnych, wiemy bowiem, że "nie ma złych zleceń i nie ma złych klientów. Są tylko złe umowy i... brak talentu. Reszta to czynnik ludzki." 

MY

ARCHITEKT

MARTA
MARUSZCZAK-STOPPA
foto.jpg

RADCA PRAWCY

MARTA ŻUREK
20191017_140027.jpg

WIZUALIZACJE

sheraton (16).jpg